alsen1
StartNowy KlientZaloguj sięTwoje kontoTwój koszykRegulaminNowościPromocjePolecamyKontakt
      Jesteś tutaj:   sft computers  |  Regulamin
ZAAWANSOWANE
Kategorie
Regulamin 
Regulamin strony www.sft.net.pl
1.     Strona internetowa www.sft.net.pl prowadzona jest przez spółkę SFT Computers M. Kubiński spółka jawna z siedzibą w Krakowie os. 2 Pułku Lotniczego 1E, 31-867 Kraków, wpisaną do rejestru przedsiębiorców, XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie , pod numerem KRS 0000084555, o numerze NIP 6782002498.
2.     Strona pełni wyłącznie funkcje informacyjną o towarach i usługach, które można kupić lub zamówić w sklepie stacjonarnym znajdującym się w Krakowie  na os. 2 Pułku Lotniczego 1E Firma SFT Computers M. Kubiński spółka jawna nie prowadzi sprzedaży za pośrednictwem sieci internet.
3.     Informacje zawarte na stronie www.sft.net.pl nie stanowią oferty lecz zaproszenie do zawarcia umowy w rozumieniu art. 71 Kodeksu Cywilnego.

 


Informujemy, że jedynie odbiorniki cyfrowe (DVB-T) zgodne z wymaganiami określonymi w przepisach dotyczących wymagań technicznych i eksploatacyjnych dla urządzeń konsumenckich służących do odbioru cyfrowych naziemnych transmisji telewizyjnych umożliwiają odbiór naziemnej telewizji cyfrowej na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.


Kontynuuj Zakupy
Ilość: 0 szt.
Suma: Cena po zalogowaniu!
Zamów!
  LISTA ZAKUPÓW:   ROZWIŃ ZWIŃ
Informacje
Kontakt

Biuro Obsługi SFT Computers
31-867 os. II Pułku Lotniczego 1E
Kraków

Pracujemy w godzinach
Pon. - pt. 10:00 - 18:00

tel. 12 640 10 50
fax 12 640 10 53 

sklep@sft.net.pl

 
Copyright ©2024 sft.net.pl
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Oprogramowanie i grafika © 2010 Mysklep.pl
Powered by osC PRO Wszelkie prawa zastrzeżone.

Używamy cookies i podobnych technologii głównie w celu świadczenia usług i statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności. Rozumiem politykę plików cookie - zamknij